51. týždeň 2012

Posted by VladoPt on Dec 22, 2012 in Denník |

Moja siluetaDnes som sa prvýkrát za posledné tri týždne zobudil vyspatý. Išiel som spať o pol jednej, čo bolo pre mňa dve hodiny plus, než inokedy. Rád by som si to zopakoval aj dneska, teda prejdem rovno k veci, bez ďalšieho obkecávania.

Mágio a problémy s internetom

Stále som musel pracovať na dosť častých výpadkoch internetu. Teraz, ku koncu týždňa sa to už kus ustálilo, ale nechávam si zadné dvierka a držím zmluvy od Mágia doma. Neplánujem podpisovať a platiť za niečo, čo nefunguje tak, ako má a už vôbec posielať podpísané zmluvy do T-com centrály. Málo som toho naspal aj kvôli ich problémom a veľa vecí mohlo byť inak, ak by bolo všetko OK.

Cvičenie a beh

Vyzerá to nádejne a vôbec prvýkrát by sa mi mohlo podariť zabehnúť 200km za jeden mesiac.

TiltBook.com

Som nespokojný, ako to tam fungovalo tento týždeň. Niektoré funkcie, ktoré vznikli bez mojej podpory neboli riešené práve najšťastnejšie. Vôbec nefungovali správne a robili sa hŕŕŕ systémom, bez spätnej kontroly.

Pripravuje sa mobilná verzia, robím nad tým dozor, takže aspoň to zatiaľ funguje správne.

Project no.1

Sme vo finálnej fáze, to najdôležitejšie máme hotové. Dnes, včera som pár hodín venoval výberu domény a dúfam, že do Vianoc, bude rozhodnuté.

Nový dizajn bude už len čerešnička na torte, ak sa nájde môj dvorný grafik, ktorý je momentálne nezvestný. :)

Musím poznamenať, že tretí decembrový týždeň bol už o niečo ľahší, než predcházajúce dva a sem-tam som mal čas obhrýzať si aj nechty. :)

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.