48. týždeň

Posted by VladoPt on Dec 4, 2010 in Denník |

futbalový turnaj v telecvičniKeď som v sobotu ráno roztiahol žalúzie na svojom okne, čakalo ma ako mnohých iných Slovákov nemilé prekvapenie. Aspoň pre mňa to bolo vtedy nemilé prekvapenie.

Vonka plno snehu a husté sneženie a ja som sa ešte k tom chystal vycestovať autom na futbalový turnaj. Zadné kolesá ešte na letných pneumatikách :-) .

Nič mi však nezabránilo vycestovať svojim autom a zúčastniť sa turnaja. Na turnaji sa nám konečne darilo a postúpili sme zo svojej skupiny. Vo vyraďovacej časti turnaja sme v prvom kole vypadli. Už len postup zo skupiny bol pre nás výhra. V ďalšej fáze už hrali “iné” mužstvá. Celkovo bolo prihlásených 13 družstiev.

Ako som dopadol ja na futbalovom turnaji? Odšoféroval som to v poriadku a bez šmyku. Telu som však dal zabrať. Keď už som bol večer doma a opadol ten adrenalín a endorfínov bolo pomenej, tak to trošku začalo bolieť.

Odreté lakte, kolená, napuchnutý členok, zodratá koža na ľavej nohe, bolesť v ľavom ramene a bolesť pravého bedrového kĺbu. V sobotu v noci som sa kvôli tomu všetkému vôbec nevyspal. V nedeľu som bol rád, že som si stihol aktualizovať jednu webstránku a ráno si spraviť obed.

V nedeľu som nemohol dlhšie ležať, sedieť a ani stáť. Celé telo ma neskutočne bolelo.

Dva dni som zhodnotil a poriadne ma teda boleli. V pondelok a v utorok som sa venoval pravidelnej veľkej mesačnej aktualizácii. Žiadne veľké poklesy návštevnosti som na svojich stránkach nezaznamenal, ale ani veľké stúpanie. Samozrejme, ale krivka celkovej návštevnosti ide stále hore. Nie je to vyrovnané a ani to neklesá.

V stredu som sa v podstate venoval projektu no.1. Čo som robil? Hľadal som kontakt. Doménu pre môj projekt no.1 nemám tak celkom pod svojou kontrolou. Čo mi dosť vadí. Preto som sa snažil získať kontakt na človeka, ktorý by mi s tým pomohol.

Obvolal som tri či štyri telefónne čísla, napísal už spolu na desať rôznych emailov a nič z toho. Ten človek sa asi stratil. Úplne prestal existovať.

Má však čas ozvať sa. Najprv si musím otextovať projekt no.1. Kým to nebudem mať, tak nemusím riešiť doménu. Je to jeden z mojich cieľov na mesiac december.

Štvrtok patril aktualizácii a večer futbalu a UEFE a európskej futbalovej lige.

V piatok som uzavrel mesiac november, stanovil si nové ciele a pridal twitter na blog .

Posledný mesiac v roku a s ním spojená príprava na sviatky určite naruší môj každodenný rytmus. Už v podstate od prvého dňa tohto mesiaca to pociťujem a bude náročné niečo “poriadne” spraviť. Uf vianoce…

Vianoce sú sviatky srdca a pokoja? Myslíte si to aj Vy?

View Results

Loading ... Loading ...

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.