4. týždeň 2013

Posted by VladoPt on Jan 26, 2013 in Denník |

Moja siluetaStará klasika, ráno, sobota a rekapitulácia uplynulého týždňa. Predchádzajúcu sobotu som bol doobedu cvičiť, potom behať a publikoval som až večer, ale dnes len beh a aj vďaka tomu, že upravujem denný režim, vstávam skôr, píšem skôr.

Má to len jednu chybičku, síce vstávam skôr, ale spať chodím rovnako. :)

Horšie je, že už u seba zaznamenávam vysoký stupeň svalovej únavy a začínam mať problém a už neviem dlho obsedieť na stoličke, za stolom, za počítačom.

Občas musím zapojiť posteľ, kde si môžem vystrieť nohy a pár hodín takto odrobiť s notebookom.

Cvičenie a beh

Keď už sme pri svalovej únave, v utorok som bol 12km, potom to presedel za PC a na druhý deň mal z toho našťastie len trocha natiahnutý zadný stehenný sval. Stolička nie je ideálny priateľ na dlho, ak beháte päť až šesť krát do týždňa.

Kúpil som si nové činky a to som len išiel kúpiť banány do Billy. :) Obetoval som 40€ a kúpil 20kíl. Všetko kotúče o menších váhach, pretože nepotrebujem navyšovať po 10kíl na každom cviku a 10-kilových závaží mám aj tak celkom dosť.

TiltBook.com

Rozhodol som sa ísť svojou cestou a robiť tam veci po svojom, lebo to tam trvá spraviť niečo večnosť a keď to je, aj tak to nie je poriadne a žerie mi to čas, keď to musím dookola odkontrolovávať a hľadať chyby.

Momentálne hľadám kreatívneho bannerorobiča, samostatného, spoľahlivého, ktorý bude dodržiavať termíny a mal by mať grafický cit pre poker a málo otázok.

A ak by ste vedeli o dobrých jazykových prekladačoch (okrem češtiny, nemčiny, angličtiny), prosím určite mi nechajte tip v komentároch. Zaujímam sa o preklady do všetkých ostatných jazykov. :)

Project no.1

Tvorí sa dizajn landing page a vyzerá zatiaľ naozaj amazing. Konkurencia sa ani v najmenšom nechytá a to nepíšem len o tej z CZ&SK sveta.

Fakt, že teším sa, keď to už bude všetko online, ale zároveň si uvedomujem, že tam je naozaj, naozaj ešte dosť práce.

Ostatné

Nečakane som obnovil práce na jednom mojom srdcovom projekte, žiadna minisajta, ale bude to web na vyššej úrovni a s originálnym dizajnom.

Pripravujú sa ďalšie dva redizajny našich dvoch futbalovo naladených projektov, predsa len majú najviac svojich fanúšikov a sú svetoví.

A k tomu mám ešte zákazku od jednej anjelskej agentúry, ktorú mi treba robiť.

Roboty naozaj požehnane a viac ako v decembri, budú to zaujímavé prvé dva mesiace v roku 2013.

Čas obeda priatelia, čas posunúť sa ďalej.

Prajem pekný víkend.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.