12. týždeň 2013

Posted by VladoPt on Mar 23, 2013 in Denník |

zvolenský hrad z vlakuDnes som to nevychytal, či vlastne včera, keď som cestoval vlakom do Bratislavy. Stará klasika, sedím v kupé, čo pamätá socializmus a na rozdiel od kupé, ako z prvej triedy z pred dvoch týždňov si to písanie, až tak neužívam. Zisťujem, že som si nezbalil myšku, drieme sa mi, nič sa mi nechce, ale napísať to musím, pretože neviem, či by bola iná možnosť a ten pokoj na spracovanie dvanásteho týždňa .

Cvičenie

Tréning som si spestril ultra chôdzou. Musím zhodnotiť, už takmer po týždni, že to až taká sranda nebola a aspoň približne viem načo mám momentálne sily. Nebol to dobrý nápad, chodiť „ultra“, týždeň pred zajtrajším polmaratónom.

Pobolieva ma členok, uvidíme, akú rýchlosť to znesie zajtra.

TiltBook

Nič, čo by stálo za zmienku. 6K používateľov sme dosiahli podľa plánu, teraz už len dať druhú tisícofku, čo by sme chceli stihnúť ešte v tomto mesiaci.

Project no.1

Nevedel som, že vyhľadávanie podľa kľúčových slov bude, tak dôležité pre niektorých inzerentov. Čo je nové zistíte pri pridávaní nových stránok, ako publisher a keď nahliadnete do zoznamu, ako inzerent.

Ostatné

Najviac času sme asi venovali projektu pre maminku. Unikátny dizajn sa podaril nahodiť aj na wordpress a tak som zabezpečil doménu a wedos hosting.

Fond zatiaľ nenavýšil nikto a tak je tu stále priestor pre investorov. Časť peňazí už však pracuje. Kdo prv berie, ten prv melie a čas sú peniaze. Nemám čas s Vami riešiť blbosti. :-)

Kde sú tie časy, keď stačilo slovo.

Toť vsio k rekapitulácii za tento týždeň.

Pozdravujem zo Svätého Jura a prajem príjemne strávený víkend.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.