100 článkový cieľ

Posted by VladoPt on Mar 10, 2013 in Ostatné |

Všetraňajky ko to malo vyvrcholiť dnes a tak je a aj bolo. Lepšie to ani nemohlo začať. Z postele som sa zodvihol až pred dvanástou, spať som išiel o tretej ráno, plánované dopoludňajšie cvičenie odkladám, no, aspoň som si doprial „celebration“ raňajky a zapil som to pohárom vody. Liter už padol. :-)

Som z formy. Viem však, že za to nemôžu články, ktoré som tu písal každý deň v rade sto dní.

Ja som vlastne hrozne rád, že som to tak dlho vydržal. Je to neuveriteľné.

Tento deň sa veľkými písmenami zapíše do takmer trojročnej histórie blogu, ako deň, keď som napísal svoj stý článok v rade.

✔ 100 článkový cieľ – done ✔

S písaním nekončím.

Ďakujem všetkým za podporu. ;)

Prajem Vám príjemne strávenú nedeľu.

 

 

pošli na vybrali.sme.sk

5 Comments

 • Turek hovorí:

  Gratuluji k úspěšné serii a děkuji za ní. Já se zrovna chystám vyběhnout a mám v plánu při běhu popřemýšlet, zdali se mi oplatí více psát na svůj blog, zatím mi příjde že ne. Co vůbec Tebe vedlo k zvýšené aktivitě?

 • Wriper hovorí:

  Gratulujem, co ta ale viedlo k takemuto cielu?
  Hovori sa, ze “content is king” oplatilo sa? :)
  Osobne pisem len ked mam chut a napad :)

 • JaMi hovorí:

  super ze si to vydrzal, ale aspon bolo kazdy den co citat, teraz ti navrhujem novy ciel 200 clankov v rade, co ty na to? :D

 • jasvo hovorí:

  Congratulation man :)

 • VladoPt hovorí:

  @Turek Tak, ty si teda vybehol, čo som pozeral, to muselo byť premýšľania. Pekne! Ja by som to “len tak” ako si to ty dal, bez tréningu, nedal. :-)
  Tak, podľa toho ako komu sa to oplatí, ty máš okrem živnosti aj normálnu prácu, ja si ten čas viem zariadiť, nemusím nikde chodiť. Ďalej podľa toho ako to myslíš, že či sa Ti to oplatí, že čo pod tým myslíš. Ja som to nezačal robiť, aby som zarobil, ak ide napríklad o to, chcel som oplatiť niečo komunite.
  Mňa písanie baví a moja druhá najdlhšia šnúra, ktorú som potiahol bola síce len “11″ článkov a to práve vtedy, keď som bol na cestách u vás v Českej republike minulý rok v júni a to ma celkom bavilo a taktiež ma štvala tá minuloročná nepravidelnosť prispievania článkov v roku 2012, aj rekapitulačné články som prestal písať a to už bol vrchol a tak som sa rozhodol nakopnúť k niečomu veľkolepému a to k cieľu 100 článkov v rade.
  Mám z toho rovnako dobrý pocit, ako po behu a ten pocit poznáš. Viem, že nerobím niečo nezmyselné. Ty musíš vedieť, čo od toho očakávaš. ;-)
  Wriper
  Čo ma viedlo k cieľu si môžeš prečítať o kúsok vyššie a mne už tento blog zarobil pekných pár tisíc, ale o to tu nešlo, návštevnosť išla a ide len hore a hore a ja som musel písať aj keď som nemal chuť, keď som to chcel splniť, ale až tak strašné náročné to nebolo, lebo len málokedy som nemal chuť a k nápadu som sa vždy nejak dopracoval. Ďakujem za komentár.
  JaMi
  Uvidíme, nehovorím nie, ale ani áno, budem sa to snažiť, čo najviac natiahnuť, dovolenku rozhodne neplánujem. :-)
  jasvo
  Thanks :)

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.