10. týždeň 2013

Posted by VladoPt on Mar 9, 2013 in Denník |

MMoja siluetaal som milión chutí „praštiť“ so 100 článkovým cieľom. Bol to jeden z najhorších týždňov od októbra 2011. Na všetko, čo sa týka mojej rodiny som strašne citlivý, aby to pochopili aj iní, čo to tu nečítajú dlho, tak malý Adriánko je ten, čo to posunul na „božskú“ úroveň, stačí kliknúť na jeho meno a prečítať. Neverím v Boha, ani v iné s…y, verím v rodinu a verím v seba a svoje schopnosti. Takže, „božská“ úroveň je len prirovnanie, metafora.

Režim, čo som si vybudoval za posledné dva-tri mesiace sa rozpadol ako domček z karát. Musel sa, ak chcem lepšie výsledky, práci musím venovať viac času alebo využívať čas ešte efektívnejšie. Stále mám dosť adrenalínu v sebe po udalosti s mamou a veľkú touhu, ktorú chcem naplniť.

Cvičenie a beh

Majcichovská desiatka, skvelá akcia, kde som otestoval svoju rýchlosť vybudovanú za posledné mesiace a prvý polmaratón v chôdzi, asi najlepšia prechádzka v živote. Akcie, ktoré mi dodávajú veľa energie, aj keď niekto si môže myslieť opak.

Tiltbook.com

Mal som chuť skončiť, ale nakoniec som si to rozmyslel. Nechcem dopadnúť ako Ronald Wayne.

Projekt no.1

Chcem „vývinu“ venovať o trošku menej času, aj keď sa mi zdá, že oproti minulým týždňom sme tomu venovali celkom dosť času. Tento týždeň, asi najviac zo všetkého.

Ak by ste sa tam teraz prihlásili, tak si určite všimnete pár zmien/noviniek. A určite sa posunie termín „ostrej“ verzie.

Ostatné

Priorita no.1 je rozbehnúť projekt s mamou. Bude to chcieť asi veľa času, ale ono to stojí za ten čas.

Bol to hrozne ťažký a únavný týždeň a ešte nie je koniec.

99. článok v rade publikovaný!

pošli na vybrali.sme.sk

2 Comments

  • jasvo hovorí:

    Vlado hlavu hore, život ide ďalej. Toto obdobie je len nešťastný súbeh zlých vecí. Isto bude lepšie. Jedine žeby nebolo…. :) . Tak GO GO GO.

  • VladoPt hovorí:

    Tak iste, hlavu dole dám len, keď už budem definitívne offline pod kytkami heh, inak ju vždy budem dávať hore, stále opäť a opäť, ta GO :-)

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.